Duhovna obnova naših župljana u Ludbregu

U svetom korizmenom vremenu dio naših župljana (pedeset), predvođeni o. župnikom, hodočastili su u euharistijsko svetište Predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu, u subotu 16. ožujka. To bijaše jednodnevna duhovna obnova svima nazočnima. Po dolasku u Svetište najprije je uslijedila pobožnost križnoga puta, potom euharistijsko slavlje i upoznavanje sa poviješću svetišta. Vrijeme osobne pobožnosti pred relikvijom Presvete Krvi Kristove bijaše najdragocjenije za sve. U poslijepodnevnim satima naši su hodočasnici posjetili grkokatoličku katedralu u Križevcima i upoznali se sa životom i djelovanjem mjesne crkve. Ispunjeni divljenjem prema svemu, s osjećajima blagoslova Božjega, naši su se hodočasnici radosni vratili u svoje domove.

 

 

Najave

Župni list "Majka"

list 166

Pastoralne aktivnosti

pastoralnaktivn zupe2

Akcija Caritasa "5 za 1"

caritas

Dovršetak izgradnje crkve

 

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 37 

Broj posjetitelja

DanasDanas157
Ovaj mjesecOvaj mjesec16954
SveukupnoSveukupno1821395
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting