Proslava Prve sv. pričesti u našoj župi

U nedjelju, 5. svibnja u našoj je župi proslavljena Prva sveta pričest za 142 djece (uljučivo s djecom poliklinike Suvag, koji nisu dio naše župne zajednice). Taj veliki dan proslavli su zajedno s predvoditeljem slavlja fra Ivanom Marijom Đuzelom, župnim vikarom i vjeroučiteljem djece, župnikom fra Nikicom, đakonom fra Franom te vjeroučiteljicom s. Željkom i ostalom župskom zajednicom. Srcima punima ljubavi i ozarenim licima djeca su slavila Boga nadahnutim pjesmama, molitvama i recitacijama. Neka im dragi Bog podari trajnu ljubav prema vjeri i Kristu, bili na ponos svojim roditeljima, Crkvi i našemu narodu. 

 

Najave

Župni list "Majka"

list 166

Pastoralne aktivnosti

pastoralnaktivn zupe2

Akcija Caritasa "5 za 1"

caritas

Dovršetak izgradnje crkve

 

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 50 

Broj posjetitelja

DanasDanas60
Ovaj mjesecOvaj mjesec11048
SveukupnoSveukupno1867968
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting