Naši župljani na hodočašću i korizmenoj duh. obnovi na Krku

Pedesetak naših župljana, predvođenih o. župnikom, hodočastilo je u subotu 30. ožujka na Krk i Košljun. To bijaše ujedno i duhovna obnova za vjernike i župljane. Posjetili su u prijepodnevnim satima grad Krk i njegovu katedrala, posvećenu u čast BDM, izgrađenu u 11. st. Tu smo obavili pobožnost, a biskupov tajnik nas je upoznao sa povješću i sadašnjošću ove drevne mjesne Crkve. Poslijepodnevni dio dana posvetili smo razgledavanju otočića Košljuna, gdje je starodrevni franjevački samostan i prelijepa crkva u kojoj smo slavili svetu misu. Poslije mise razgledali smo tri muzeja na otočiću te ostavili vrijeme za osobnu pobožnost. Prelijepi proljetni dan i Božja krasota ovog otočića na sve su ostavili duboki otisak. Bogu hvala! 

 

Najave

Župni list "Majka"

list 166

Pastoralne aktivnosti

pastoralnaktivn zupe2

Akcija Caritasa "5 za 1"

caritas

Dovršetak izgradnje crkve

 

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 37 

Broj posjetitelja

DanasDanas60
Ovaj mjesecOvaj mjesec11048
SveukupnoSveukupno1867968
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting