Slavljâ u Franjevačkoj mladeži

Za članove Franjevačke  mladeži naše župe,  nakon što su zajedno sa župnom zajednicom proslavili zaštitnicu župe Majku Božju Lurdsku, ovaj mjesec obilježila su i još dva za njih veoma važna događaja: slavlje primanja u franjevačku mladež i slavlje obećanja.

Na blagdan sv. Valentina, 14. veljače, na kraju molitvenog susreta u bratstvo Franjevačke mladeži Majke Božje Lurdske primljene su: Marta Bebek, Ivana Ćurlin i Ines Križanac.

U nedjelju 17. veljače za vrijeme večernje sv. mise svoja framaška obećanja je dalo deset framaša i framašica iz naše župe. Slavlje obećanja svojim pjevanjem uzveličao je zbor mladih naše župe pod ravnanjem Anamarije Tomašević. Za geslo ovogodišnjih obećanja framaši su izabrali redak iz 45. psalma: „Pjesmu svoju ja kralju pjevam“.

Neka sve naše mlade prati Božji blagoslov kako bi i dalje ostali radosni svjedoci Evanđelja pjevajući svojim životom Kristu Kralju .

 

Najave

Župni list "Majka"

list 166

Pastoralne aktivnosti

pastoralnaktivn zupe2

Akcija Caritasa "5 za 1"

caritas

Dovršetak izgradnje crkve

 

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 19 

Broj posjetitelja

DanasDanas60
Ovaj mjesecOvaj mjesec11048
SveukupnoSveukupno1867968
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting