Svećeničko zaređenje i nova služba u našoj župi fra Ivana Marije Đuzela

Provincijski definitorij naše Franjevačke provincije održan je u samostanu Gospe od Zdravlja u Splitu, 19. - 20. lipnja 2018. godine. Na definitoriju je za župnog vikara župe Majke Božje Lurdske u Zagrebu imenovan fra Ivan Marija Đuzel. Fra Ivan je rođen 1989. godine od oca Damira i majke Anđelke r. Jonjić. Svečane redovničke zavjete položio je 22. rujna 2016. god. Prvi dio studija završio je na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Splitu, a potom je 2016. god. nastavio teološki studij u Zagrebu, gdje je uspješno diplomirao. Za đakona je zaređen 30. rujna 2017. u Zagrebu. Đakonski praktikum vršio je u našoj župi. Fra Ivan će biti zaređen za svećenika u subotu 23. lipnja 2018. u konkatedrali sv. Petra u Splitu, po rukama mons. Marina Barišića, splitsko-makarskog nadbiskupa.

Našem novom suradniku, župnom vikaru fra Ivanu želimo obilje Božjeg blagoslova u predanom radu u našoj župi i svetištu. 

 

Najave

Župni list "Majka"

list 165

Pastoralne aktivnosti

pastoralnaktivn zupe2

Akcija Caritasa "5 za 1"

caritas

Dovršetak izgradnje crkve

 

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 31 

Broj posjetitelja

DanasDanas41
Ovaj mjesecOvaj mjesec21024
SveukupnoSveukupno1663630
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting