Započela Godina redovništva u Crkvi

5Sveti otac papa Franjo odlučio je da se 2015. godina proglasi Godinom posvećenog života (redovništva), započinje prvom nedjeljom došašća, 30. studenoga 2014. Tijekom Godine redovništva planirani su različiti događaji i susreti na razini opće Crkve, u mjesnim crkvama i u župama. U našoj župi Gospe Lurdske osobito će nas nadahnjivati lik redovnika, sluge Božjega fra Ante Antića, čiju ćemo 50. obljetnicu smrti iduće godine proslaviti.

Vjerujemo da će Godina redovništva na različite načine pridonijeti plodonosnom djelovanju redovnika i obdariti ih novim zvanjima.

Večernjom misom 1. došašća

(30. studenoga u 19 sati)

u našoj župi otvaramo Godinu redovništva!

 

Najave

Župni list "Majka"

list 162

Pastoralne aktivnosti

Plakat MBL 2015

Akcija Caritasa "5 za 1"

caritas

Dovršetak izgradnje crkve

 

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 151 

Broj posjetitelja

DanasDanas330
Ovaj mjesecOvaj mjesec17991
SveukupnoSveukupno1554058
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting